kiralik satilik emlak ilanlari
Emlak sitelerinden 52982 emlak ilanı
Nerede?  
Ne için?  
emlak ara

Amasya Satılık ilanları

9 sonuç bulundu.


3x7 SATILIK KONTEYNER AMASYA
Satılık Sanayi Sanayi Mah.
Taşova


Amasya
3x7 SATILIK KONTEYNER 3x7 SATILIK KONTEYNER n
  amasya Konteyner Prefabrik unvanı ile amasya taşova ilçesinde 800 m2 alan üzerine kurulmuş tesisimizde ticari faaliyetine başlamıştır. .Bu daldaki tecrübeli kurucuları ile dinamik personelini bütünleştirmiş olan amasya Konteyner kullanmış olduğu teknoloji ile imalatındaki kalitede iddialı ve düşük maliyetli konteyner üretimi yapan bir firma niteliğindedir. Bu günden sonra da üretimindeki kalitesinden ve temel şartları olan dürüstlüğünden taviz vermeden, müşterilerimizin desteği ile yoluna devam edecektir.Müşterilerimize projeye uygun her türlü konteyner imalatı yapılmaktadır

Kaynak: Sahibinden
6.000 TL
21 m2

ilani incele


amasya yapı konteyner
Satılık Sanayi Sanayi Mah.
Taşova


Amasya
amasya yapı amasya yapı n
amasya Konteyner Prefabrik İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. unvanı ile amasya taşova ilçesinde 3000 m2 alan üzerine kurulmuş tesisimizde ticari faaliyetine başlamıştır. .Bu daldaki tecrübeli kurucuları ile dinamik personelini bütünleştirmiş olan amasya Konteyner kullanmış olduğu teknoloji ile imalatındaki kalitede iddialı ve düşük maliyetli konteyner üretimi yapan bir firma niteliğindedir. Bu günden sonra da üretimindeki kalitesinden ve temel şartları olan dürüstlüğünden taviz vermeden, müşterilerimizin desteği ile yoluna devam edecektir.Müşterilerimize projeye uygun her türlü konteyner imalatı yapılmaktadır Konteyner, prefabrik ve koyterner sektöründe siz değerli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve çağdaş hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Yılların vermiş olduğu deneyim, bilgi ve birikimler firmamız çatısı altında toplanmış ve güçlü bir ekip oluşturularak müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi prensip edinmiş tüm amasya Konteyner personeli; her biri alanında uzman ve ortalama 15 yıllık deneyimi olan personelden oluşmaktadır. Daima profesyonelliği hedefleyen amasya Konteyner yapı sektörünün tedariği alanında uzman olmayı bir görev bilmektedir. Yapmış olduğu çalışmalar ve referansları ile kendini kanıtlayan şirketimiz daima büyümeyi amaç edinmiştir. • Kampanyamız • 3x7 tek Oda  Konteyneri 5250 • 3x7 iki Oda wc duş Konteyneri 6750 KDV dahil nakliye: kamyon:350tl tır:450tl Web Adresi :   Kara Deniz Bölgesinde İlk BEN RAMAZAN GÜVEN le iltibata geçin mail:amasyakonteyner@ tel:03583122928 gsm:05342276784 gsm:05384049096 adres:amasya taşova sanayi küçük sitesi 12.blok no:10

Kaynak: Sahibinden
6.000 TL
21 m2

ilani incele


3+1 Amasya Şeyhcui Camii Karşısı Kombili Doğalgazlı Sahibinden
Satılık Şeyhcui Şeyhcui Mah
Merkez


Amasya
3+1 Amasya Şeyhcui Camii Karşısı Kombili Doğalgazlı 3+1 Amasya Şeyhcui Camii Karşısı Kombili Doğalgazlı n
Kapı ana giriş Pelit Sokak üzeri 2.kat konumunda bulunmaktadır.Dış Cephe boyası yeni yapılmıştır.Sabah,öğle ve akşam güneşini tüm odalar almaktadır.

Kaynak: Sahibinden
110.000 TL
132 m2 3 + 1

ilani incele


AMASYADA YAŞAMKENT SİTESİNDE SAHİBİNDEN SATILIK DAİRE
Satılık Bahçeleriçi Bahçeleriçi Mah.
Merkez


Amasya
AMASYADA YAŞAMKENT SİTESİNDE SAHİBİNDEN SATILIK AMASYADA YAŞAMKENT SİTESİNDE SAHİBİNDEN SATILIK n
Amasya bahçeleriçi mahallesinde YAŞAMKENT SİTESİNDE  bulunan dairem 3 ayrı bloktan oluşup 3.katta bulunmaktadır.dairem 170 metrekare ve 4+1 odaya sahiptir.Isınması merkezi sistem katı yakıt olup güneş enerji sistemi vardır.Ayrıca takılı klima mevcuttur.Daire doğu ve güneye bakmaktadır.Banyo ve ebeveyn bonyosu olup ayrıca geniş bir kiler bulunmaktadır.Amasya'da emniyet müdürlüğü ve jandarmaya 250 metre mesafede ve köyhizmetlerinin karşısındadır.Dairemiz yapıldığı tarihten bugüne kadar evsahipleri tarafından kullanılmıştır.

Kaynak: Sahibinden
155.000 TL
170 m2 4 + 1

ilani incele


AMASYA MANZARALI 3+1 TERASLI KOMBİLİ SATILIK DAİRE
Satılık Hızırpaşa Hızırpaşa Mah.
Merkez


Amasya
AMASYA MANZARALI 3+1 TERASLI KOMBİLİ SATILIK AMASYA MANZARALI 3+1 TERASLI KOMBİLİ SATILIK n
Daire Üçler mahallesi şükran sokak gümrükcü apartmanındadır. AMASYANIN EN MERKEZİ YERİNDE OLUP ÖNÜ AÇIKTIR. KRAL KAYA MEZARLIKLARI , KALE VE AMASYA MANZARASINA SAHİPTİR. DAİREMİZ 110m2, 3 oda 1 salon + 1 Geniş Terastan oluşmaktadır. Camlar pimapendir . Dairemiz Doğalgazlıdır(Kombi).

Kaynak: Sahibinden
105.000 TL
110 m2 3 + 1

ilani incele


AMASYA MERKEZ BAHÇELERİÇİNDE SAHİBİNDEN
Satılık Bahçeleriçi Bahçeleriçi Mah.
Merkez


Amasya
AMASYA MERKEZ BAHÇELERİÇİNDE AMASYA MERKEZ BAHÇELERİÇİNDE n
BAHÇELERİÇİ MAHALLESİ SİPHAİ CADDESİ NO.26 BABA KANİ SİTESİ: D- BLOK KAT:4 DAİRE:8  AMASYA - HER İKİ BALKONDA CAM BALKON VE STOR PERDELİDİR.

Kaynak: Sahibinden
165.000 TL
147 m2 3 + 1

ilani incele


Amasya merkezde acilen satılık kelepir daire
Satılık Bahçeleriçi Bahçeleriçi Mah.
Merkez


Amasya
Amasya merkezde acilen satılık kelepir Amasya merkezde acilen satılık kelepir n
Yaşamkent sitesinde krediye uygun istenildiği anda kiracısı çıkmaya hazır 125 m2 olan daire acil olarak satılıktır. Emlakçıya pay vermeden satılmaya hazırdır

Kaynak: Sahibinden
80.000 TL
125 m2 3 + 1

ilani incele


amasya konteyner
Satılık Sanayi Sanayi Mah.
Taşova


Amasya
amasya amasya n
amasya konteyner

Kaynak: Sahibinden
7.000 TL
21 m2

ilani incele


WC DUŞ LAVOBA KONTEYNER AMASYA DAN
Satılık Sanayi Sanayi Mah.
Taşova


Amasya
WC DUŞ LAVOBA KONTEYNER AMASYA WC DUŞ LAVOBA KONTEYNER AMASYA n
amasya Konteyner Prefabrik unvanı ile amasya taşova ilçesinde 800 m2 alan üzerine kurulmuş tesisimizde ticari faaliyetine başlamıştır. .Bu daldaki tecrübeli kurucuları ile dinamik personelini bütünleştirmiş olan amasya Konteyner kullanmış olduğu teknoloji ile imalatındaki kalitede iddialı ve düşük maliyetli konteyner üretimi yapan bir firma niteliğindedir. Bu günden sonra da üretimindeki kalitesinden ve temel şartları olan dürüstlüğünden taviz vermeden, müşterilerimizin desteği ile yoluna devam edecektir.Müşterilerimize projeye uygun her türlü konteyner imalatı yapılmaktadır Konteyner, prefabrik ve koyterner sektöründe siz değerli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve çağdaş hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Yılların vermiş olduğu deneyim, bilgi ve birikimler firmamız çatısı altında toplanmış ve güçlü bir ekip oluşturularak müşterilerin hizmetine sunulmuştur. Müşteri memnuniyeti ve kaliteyi prensip edinmiş tüm amasya Konteyner personeli; her biri alanında uzman ve ortalama 15 yıllık deneyimi olan personelden oluşmaktadır. Daima profesyonelliği hedefleyen amasya Konteyner yapı sektörünün tedariği alanında uzman olmayı bir görev bilmektedir. Yapmış olduğu çalışmalar ve referansları ile kendini kanıtlayan şirketimiz daima büyümeyi amaç edinmiştir.

Kaynak: Sahibinden
6.250 TL
21 m2

ilani inceleSayfayı paylaşın/saklayın: