kiralik satilik emlak ilanlari
Emlak sitelerinden 49982 emlak ilanı
Nerede?  (Şehir/Semt/İlçe)
Ne için?  
emlak ara

kaba Kiralık İlanları

3 sonuç bulundu.


Kabataşta Deniz Gören Kiralık Daire
Kiralık Ömeravni 
İstanbul
Kabataşta Deniz Gören Kiralık 
Kabataş'a ve Setüstü'ne 1 dakikalık yürüme mesafesinde, bu nedenle tüm toplu taşıma olanaklarına çok yakın konumda bulunan daire kiralıktır. Binanın önü çok açık olduğundan daire ön cepheden mükemmel ışık almaktadır. 120 m2 büyüklüğünde, 2 oda 1 salon kullanımında olan dairenin salon tarafından kısmi deniz manzarası da mevcuttur. Beyaz eşyalarıyla birlikte kiralayabileceğiniz dairenin çok geniş, yaklaşık 50 m2 büyüklüğünde bir salonu bulunmaktadır. Daireyi görmek ya da daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Gayrimenkulün pazarlamasında tek yetkili Century21 Bohem ofisidir!!!

Kaynak: Sahibinden
2.500 TL
120 m2 2 + 1

ilani incele


KABATAŞ SETÜSTÜNDE KİRALIK DAİRE
Kiralık Ömeravni 
İstanbul
KABATAŞ SETÜSTÜNDE KİRALIK 
Kabataş setüstünde ev ya da ofis olarak kiralanabilecek deniz manzaralı daire. Tam Kabataş iskelesinin karşısında bulunan daire 70m2 genişliğinde. Girişte bir antreden deniz manzaralı salona geçiliyor. Giriş kapısının hemen sağında banyo tuvalet ve 7m2lik balkonlu bir oda var. Bu oda ardiye ya da giysi odası ya da depo gibi kullanılabilir. Fotoğraflarda gördüğünüz eşyalar kalması konusu konuşulabilir. 97m2, doğalgaz kombi, deniz manzarası, 3ncü kat, asansör yok, 2500TL kira, 80TL (yönetici, apartman ortak giderleri, kapıcı) apartöam aidatı, 2000 USD depozito.

Kaynak: Sahibinden
2.500 TL
97 m2 1 + 1

ilani incele


Kabataşta Kiralık Mobilyalı ve Deniz Gören Daire
Kiralık Ömeravni 
İstanbul
Kabataşta Kiralık Mobilyalı ve Deniz Gören 
Kabataş'a ve Setüstü'ne 1 dakikalık yürüme mesafesinde, bu nedenle tüm toplu taşıma olanaklarına çok yakın konumda bulunan daire kiralıktır. Binanın önü çok açık olduğundan daire ön cepheden mükemmel ışık almaktadır. 120 m2 büyüklüğünde, 2 oda 1 salon kullanımında olan dairenin salon tarafından kısmi deniz manzarası da mevcuttur. Tüm mobilyalarıyla kiralayabileceğiniz dairenin çok geniş, yaklaşık 50 m2 büyüklüğünde bir salonu bulunmaktadır. Daireyi görmek ya da daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz. Gayrimenkulün pazarlamasında tek yetkili Century21 Bohem ofisidir!!!

Kaynak: Sahibinden
3.000 TL
120 m2 2 + 1

ilani inceleSayfayı paylaşın/saklayın: